Kendi Sistemini Kurup Milyoner Olan Metin’in Hikayesi

Yazar: Canan GümüşProfile

Çok kısa sürede çok para kazanıp milyoner olan Metin keşfettiği Alman BTC sistemi sayesinde oturduğu yerden hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor! Türkiye’nin milyonerleri arasında yer alan Metin’in hikayelere konu olacak serveti geçtiğimiz hafta yarım milyon doları aştı ve Metin Bey bu servete sadece birkaç sene içinde ulaştı. Metin Bey ile yaptığımız keyifli söyleşiden çarpıcı kesitleri aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

ALMAN BTC İLE YATIRIMLARA BAŞLAMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN!

Post_image

Metin Kaynar 1971 Nevşehir doğumlu evli ve bir çocuk babası, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu ve başarılı bir yatırımcı. 2010 yılında yatırıma başlayan Metin bu dalgalı piyasa ile tanıştığında risk yönetimine hakim olmadığı için iki kere kayıp yaşamış, daha sonra geliştirdiği sistemlerle ve aldığı profesyonel destekle kayıpları sona erip şu an aktif olarak ciddi gelir elde eden başarılı bir yatırımcı haline geldi.

İşte Metin Kaynar’ın bizlere ışık tutacak inanılmaz başarı hikayesi: Tek çocuk olmasından dolayı ailesinden gördüğü yoğun ilgi ve destek, Metin’in hayatında özgür ve girişimci ruhunu tetikledi. Ancak olmak çocukluğunda ailesi yansıtmak istemese de her zaman geçim sıkıntısı yaşadılar. Bu durumu hisseden Metin, ailesine fark ettirmeden harçlıklarından arta kalanları biriktirmek için uğraşan biriymiş. Yıllar sonra ailesinin ekonomik desteğinin yeterli gelmemesinden, kendisine ve ailesine bakmak zorunda kaldığı için hayallerini ertelemek zorunda kaldı ve her şeyi kendisinin önüne koydu. Metin konuşmasına bu şekilde devam ediyor:

“Üzerime temiz kıyafet almak, dışarı çıkmak, sinemaya gitmek ve hatta arkadaşlarım ile görüşmenin hayallerini kurar dururdum çünkü önceliklerim farklıydı, yaşamak için yaşamıyordum aksine sürekli bir şeylerin peşinden koşmak durumundaydım.”

Bazı zamanlar biriktirdiği biraz para ile akraba ziyaretlerinde nefes alabiliyormuş.

EŞSİZ ALMAN BTC’NİN AL-SAT SİSTEMİNİ ŞİMDİ DENEYİN!

Çocukluğundan beri aklında olan zengin olup rahat yaşama hissiyatı üniversite yıllarında başlamış. Çalıştığı oto tamircide uyguladığı taktiklerle müşterilerin gönlünü almayı başarıyordu ve sadece sıcak çay gibi küçük şeyler ikram ederek satışları yüzde 11 artırdığını ve kendisi de bahşiş aldığını şu anda söyleşimizde bizlere gülerek anlatıyor. Fakat ona bu küçük mutluluklar yetmiyordu bu onun için sadece bir başlangıçtı fakat bu sayede büyük düşünmeye başlamıştı.

Ancak onun bir hedefi vardı: Zengin olmak!

Metin Bey eğitim hayatını tamamlayıp iş hayatına başladığı yıllarda bir ev kiralayıp çalıştığı şirketten arkadaşıyla aynı evi hatta odayı paylaşıyordu. Bir gün oda arkadaşının refah içinde yaşadığını ve istediği her şeyi alabildiğinin farkına vardı. Arkadaşıyla sohbeti esnasında onun anlattığına göre o da varlıklı bir aileden gelmiyordu. Aynı şartlarda iken yaşam tarzlarındaki bu farklılık Metin Bey’de hem üzüntü hem merak uyandırmıştı.

DÜNYANIN EN İYİ BROKERI İLE TİCARETE BAŞLAYIN

Bir gün yine odasında çalışırken oda arkadaşının açık kalan bilgisayarında AlmanBTC yatırım platformu internet sitesini gördü ve üzerine bazı kripto para işlemlerin yapıldığını fark etti. Bu işlemler kripto paraların değer artışı ve düşüşü üzerineydi fakat arkadaşı işlemleri takip etmesi yerine, sistem onun yerine karını alıp bakiyesine ilave ediyordu. 500 dolar gibi bir yatırım ile kriptoların yükselişinde kazanç elde ediyordu. Sistem çok akıllıcaydı Metin Bey’in aklına yatmıştı ve kendisi de bu sistemi denemek için sistemin adını not almıştı.

araştırmalar yapmaya başladı, sistem gerçekten ona mantıklı gelmişti. “İlk başta anlam veremedim ama sistemi detaylı anlatan siteyi bulduktan sonra tüm fikrim değişti ve ben de denemek için 500 dolar yatırarak şansımı denemek istedim” diye anlatmaya devam ediyor ve “okuduklarım sonucunda, hedefe odaklandığımda zengin olacağımı anladım.” Murat Bey bu noktada inanılmaz heyecanlandığını ve bunun kendisi için bulunmaz bir fırsat olabileceğini anladığını söylüyor.

AlmanBTC ile Yatırımlarına Başlamak için Hemen Ücretsiz Kayıt OL!

3 adımda siz de kazanın!

Alman BTC bağlantısına buraya tıklayarak ulaşabilir, tamamen ücretsiz hesabınızı açabilirsiniz!

Ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra sistemi kulanmak için fonlamanızı yapabilirsiniz!

Kazanmaya başladığınızda ilk yatırımınızı çekin ve kazancınızla kazanmaya devam edin!

userName
Demet Yılmaz

Bu sistemle ben de yatırım yaptım, ama hisse senedine yapmamıştım :)

userName
Cenk Özkesen

Bu haberi daha önce de okumuştum ben de başlamayı düşünüyorum.

userName
Murat Yetmez

Ben de kayıt oldum, siz ne kadar yatırdınız?

userName
Ceren Aksoy

Nasıl kayıt olabilirim, yardımcı olur musunuz?

userName
Kenan Demirel

Ben 300le başladım şuan 30 bin cepte, gerçekten harika bir sistem

userName
Mehmet Can Arslan

Ben de Apple’a işlem açtım ve kazandım