TEKNOLOJİ HİSSE SENETLERİNE YATIRIM YAPARAK KAZANCINI KATLADI!

Yazar: Canan GümüşProfile

Aylık maaşının geçimine ancak yettiğini söyleyen Emrah K. Ona kısa zamanda kazanç sağladığını söylediği sistemi bizlerle paylaştı.

Özel sektörde mühendis olarak çalışan Emrah bir süredir piyasaları takip ettiğini ve hisse senetleri sayesinde kısa sürede nasıl yüksek kazançlar elde ettiğini bizlere anlattı.

Post_image

Emrah mühendislikle kazandığı paranın geçimine ancak yettiğini, kazanç sağlayabileceği bir yatırım platformu aradığını ve o sıralarda karşısına çıkan bir haberle bu şirkete yatırım yapmaya karar verdiğini söyledi. Emrah, daha önce hisse senetleri hakkında hiç deneyimi olmamasına rağmen merakından kayıt yaptığını söylüyor ve “Hayatımın en doğru kararı oldu” diyor gülümseyerek.

Kaydını yaptığında bir yatırım danışmanı tarafından arandığını ve sistem hakkında eğitim aldığını söylüyor. “Hiçbir bilgim olmadığından ne yapacağımı bilmiyordum ama o kadar kolay bir sistem yapmışlar ki öğrenmem 10 dakikamı almadı bile” diyor.

Sistemin kazanc saglamasinin altinda yatan temel sebepleri kaldıraç ve yatırım uzmanının desteği diyebiliriz. Bu sistemde hisse senetlerinde kaldıraç 1e 10. Emrah bize kaldıracın ne olduğunu verdiği örnekle anlattı. “Normalde 1000 dolarlık bir hisse senedi satın almak için 1000 dolara ihtiyacın var ama bu kaldıraç 1e 10 olduğundan 100 doların sanki 1000 dolarmış gibi işlem yapabiliyorsun.” Diye açıkladı. Sistemi anladıktan sonra başlamaya karar veren Emrah “Öncelikle biraz çekinceli olduğumdan minimum tutar olan 300$ ile başladım.” diye devam ediyor anlatmaya ve 300$ gibi az bir miktarla bile kazanç sağladığını söylüyor.

“Yatırımı yaptıktan sonra beni yatırım uzmanı aradı. Asıl bütün kazancımı onlara borçluyum diyebilirim. Yatırım uzmanları zaten ekonomiyi çok yakından takip ettiklerinden size günlük olarak sinyal ve haberler iletiyorlar. Siz eğer isterseniz söyledikleri işlemlerle para kazanabiliyorsunuz. Son dönemde yaptığım bir dizi işlem içinden, hiç unutmadığım ve çok ciddi kazanç elde ettiğim bir işlemi sizinle paylaşacağım. 15 Ekim 2018 günü yatırım uzmanım beni arayarak “yarın Nasdaq borsasının kapanışının ardından teknoloji şirketlerinin kar açıklaması yapacağını ve ozellikle bir şirketin 332 USD olan hisse senedi değerinin 17 Ekim günü ciddi bir sıçrama yapacağının bilgisini verdi. Uzun bir süredir başarılı sinyallerle kara geçtiğim için tabii ki bu işleem fırsatını da kaçırmadım. 100 hisse içi Alış işlemi açtım. 100 hissee 33.200 USD ediyordu ancak şirket 1:10 kaldıraç ile işleem açtırdığı için söz kounsu 100 hisse için 3320 USDlik teminat yeterli oldu. Şimdi burayı iyi dinleyin: bir gün sonra borsa kapanışında şırket beklentinin de üzerinde kar açıkladı ve ayın 17si platformda hisse senedi açıldığı anda 378 USD’yi gördü ben hemen islemimi kapattım ve hisse başı 46 USD toplamda 4600 USD kazanç elde ettim. Bu kadar süredir işlem yapıyor olmama rağmen hala bu kadar yüksek oranlarla kazanç elde ettiğime inanamıyordum.İlk işlemimi hiç unutmayacağım tabii, Apple hisse senedine yatırım yaptım. 300 dolarlık yatırımla kazancım tabi ki şuan ki kadar çok olmadı ama 2 günde 70 dolar kara geçmiştim.” Diyor.

İlk kazancını gördükten sonra daha çok yatırım yaptığını ve haliyle daha çok kazandığını anlatan Emrah. “İlk paramı çektiğimde hesabımda görene kadar inanamadım kazandığıma, gerçekten aynı gün hesabıma geldiğinde gerçekliğine inandım. Zamanla hisse senetlerine daha çok yatırım yapmaya başladım. Artık hem düzenli hem de karlı bir gelirim var.“ diyor.

Diğer işlemleri için de başka bir söyleşi yapacağımızın sözünü alıyoruz Emrah’tan ve teşekkür ediyoruz.

secondImage

Emrah’ın kazanç sağladığı sistemi görmek için asağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

Buy/Sell Pro bağlantısına buraya tıklayarak ulaşabilir, tamamen ücretsiz hesabınızı açabilirsiniz!

Ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra sistemi kulanmak için fonlamanızı yapabilirsiniz!

Kazanmaya başladığınızda ilk yatırımınızı çekin ve kazancınızla kazanmaya devam edin!

userName
Demet Yılmaz

Bu sistemle ben de yatırım yaptım, ama hisse senedine yapmamıştım :)

userName
Cenk Özkesen

Bu haberi daha önce de okumuştum ben de başlamayı düşünüyorum.

userName
Murat Yetmez

Ben de kayıt oldum, siz ne kadar yatırdınız?

userName
Ceren Aksoy

Nasıl kayıt olabilirim, yardımcı olur musunuz?

userName
Kenan Demirel

Ben 300le başladım şuan 30 bin cepte, gerçekten harika bir sistem

userName
Mehmet Can Arslan

Ben de Apple’a işlem açtım ve kazandım