BTC ile kısa Sürede Milyoner Oldu, Hayallerini Gerçekleştirdi

Yazar: Canan GümüşProfile

Kazancı ay sonuna kadar ancak yeten bir öğrenciyken, milyonerler arasına katılan Kerem B.’nin hayallerini gerçekleştirme sürecini sizlerle paylaşalım dedik!

Genç milyonerler arasına katılan Kerem’in bu kazancını kripto paralarla özellikle de BTC, ETH , XRP ve Doge ile bunu gerçekleştirmesini kendisiyle yaptığımız söyleşi ile sizlerle paylaştık.

Post_image

Hayal ettiklerinin ötesinde bir kazanca kavuşan Kerem, kripto para yatırım olanaklarını keşfettiği andan itibaren hayallerini gerçeğe dönüştürdü. Dünyanın kripto paralarla zengin olan milyonerleri listesine girmeyi bile başaran Kerem, servetini milyon dolar değerine taşıdığı andan itibaren her yatırımcının örnek gösterdiği kişilerden biri olmayı da başardı.

ALMAN BTC İLE YATIRIMLARA BAŞLAMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Kripto para yatırımına başladığında henüz 20 yaşında olan Kerem, o dönemlerde ailesinin bir maddi desteği olmadan kendi olanakları ile okuyup çalışma çabası içinde günlerini geçiriyormuş. Üniversite masraflarının ve vaktinin çoğunu almasından dolayı da düzenli bir iş bulma imkanı da bulunmamaktaymış. Yarı zamanlı işler ile geçimini sağlamak için uğraşsa da, her zaman giderlerini ancak karşılayabiliyormuş. Bunu da “20 yaşında bir öğrenci olarak çok gelir imkanım yoktu. Çalışsam da okul sebebiyle yarı zamanlı olabiliyordu ve onun da tabii ki bana getirisi malum çok az oluyordu. Gün geçtikçe ne yapmalıyım ne yapmalıyım diye düşünürken bir habere rastladım.” diye hikayesini anlatmaya başlıyor Kerem.

DÜNYANIN EN İYİ BROKERI İLE TİCARETE BAŞLAYIN

Her şey sosyal medyada dolanırken bir habere rast gelmesiyle başlamış. Bu haberde, daha ilk piyasaya sürüldüğünde kriptolara yatırım yapan ve bu sayede zengin olan birinden bahsediliyormuş. Kerem daha doğrusu haberin başlığından çok etkilendiğimi hatırlıyorum diye de ekliyor “Yatırım yaptı, unuttu, zengin oldu.” Başlığındaki bu habere göre Kristoffer Koch adlı birinin bundan uzun yıllar önce BTC’e bir miktar para yatırdığı ve yatırdığı parayı hesabında unutmasıyla başlıyordu olaylar.

Yatırımını yaptıktan sonra unuttuğu için zaman geçtikçe Kriptoların değerlenmesinden kaynaklı olarak parası artıyor ve o da milyonerler arasına katılıyor. Kriptolarla ilgili haberler gündemde yer etmeye başladığında bu yatırımını hatırlayıp, hesabına baktığında zengin olduğunu öğreniyor ve şok oluyor. “İşte o sırada, ben de kafaya takmıştım; yatırım yaparak zengin olacaktım ama nasıl? Hemen araştırmaya başladım.” diyor Kerem. Bir yandan piyasaları takip ederken bir yandan da tüm kripto paralar hakkında araştırma yapmaya başlayan Kerem, kripto dünyasını keşfettikçe büyülenmeye başlamış.

secondImage

Kerem, araştırmaları sırasında bir hikaye ile daha karşılaşmış. Bu hikayeye göre Mark Zuckerberg’in Facebook yüzünden davalık olduğu Winklevoss ikizleri, milyarder olmalarını sağlayan kripto paralara yatırım yapmış. Bu ikizler 2011’de Zuckerberg’e karşı Facebook için açtıkları davanın sonunda 65 milyon $’lık bir tazminat almıştı. Bu kadar tazminatı az bulan ikizler, bu tutarı kendilerine büyük kazanç sağlayacaklarına inandıkları kripto paralara yatırıyorlar. Kripto para yatırımı ile servetlerini milyar dolara çeviriyorlar ve dünyanın en zenginleri arasına katılıyorlar. Başka bir habere göre de, ikizler tazminatın 11 milyon $’ını 2013’te BTC’e yatırmışlar. BTC fiyatı fırlayınca ikizlerin sahip olduğu Kriptoların değeri yaklaşık 1,407,073,100 $ kadara kadar yükselmiş.

YÜKSELEN ALMAN BTC SISTEMINE YATIRIM YAPMAK, ÜCRETSİZ EĞİTİM ALMAK VE PARANIZI DEĞERLENDİRMEK İÇİN ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

Bu haberler ışığında da, kripto para piyasasının ne kadar geniş olduğunu fark eden Kerem bu alanda yatırım yapmaya karar veriyor. İnceliklerini öğrenmek için danışmanlardan destek almaya başlıyor. Kerem kendisini bu konuda ilk adımı atmaya itecek kadar bilgilendirdiğine inandığı zaman yatırım yapmaya başlıyor. “İlk başlarda kazanacağıma dair hiç umudum yoktu, hatta tam tersine kaybedeceğime o kadar inanmıştım ki, ilk işlemimde kar yaptığımda gözlerime inanamadım. Heyecandan havalara uçmuştum. Tabii ki her işlemim kazanç ile sonuçlanmıyordu fakat BTC dışında ETH, Doge, XRP gibi farklı para birimleri de olduğundan biri ile kaybettiğimi başka bir işlem açarak geri kazanabiliyordum hatta üstüne ciddi kar elde ediyordum. “ diye düşüncelerini özetliyor Kerem.

Daha sonra da birden fazla kripto paraya yatırım yaparak tek bir koldan değil, birçok koldan para kazanmaya başlıyor. “Zaman geçtikçe kripto paralar ve nasıl işlediklerini öğrenmeye başladım ve daha önemlisi onlardan nasıl para kazanabileceğimi de öğrendim.” diye ekliyor.

Bir hafta içinde 12000 doların üzerinde kazanan Kerem, o anın şaşkınlığını uzun süre üzerinden atamamış. Gerçekten kazanıp kazanmadığı sorusuyla hesabına dakikalarca bakmış ve kazandığı parayı talep ettiği gün hesabına yatırdıklarında gerçekliğine inanıyor. “Çok güzel bir histi 500 doları 12000 doların üzerine çıkarmak. Bu şekilde kripto paralara yatırım yapa yapa bu işi oturtmaya başladım. Artık düzenli ve en önemlisi karlı bir gelirim var. Kazanmak güzel hismiş diye güne başlıyorum. “ diyor Kerem.

thirdImage

Alman BTC bağlantısına buraya tıklayarak ulaşabilir, tamamen ücretsiz hesabınızı açabilirsiniz!

Ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra sistemi kulanmak için fonlamanızı yapabilirsiniz!

Kazanmaya başladığınızda ilk yatırımınızı çekin ve kazancınızla kazanmaya devam edin!

userName
Demet Yılmaz

Bu sistemle ben de yatırım yaptım, ama hisse senedine yapmamıştım :)

userName
Cenk Özkesen

Bu haberi daha önce de okumuştum ben de başlamayı düşünüyorum.

userName
Murat Yetmez

Ben de kayıt oldum, siz ne kadar yatırdınız?

userName
Ceren Aksoy

Nasıl kayıt olabilirim, yardımcı olur musunuz?

userName
Kenan Demirel

Ben 300le başladım şuan 30 bin cepte, gerçekten harika bir sistem

userName
Mehmet Can Arslan

Ben de Apple’a işlem açtım ve kazandım